UA

Всі товари куплені у нас можна придбати зі 100% передоплатою на сайті або післяплатою при отриманні товару на відділенні «Нової Пошти».

Доставка здійснюється оператором «Нова Пошта», за тарифами перевізника. Користувач розуміє та погоджується з тим, що здійснення доставки – окрема послуга, яка є невід'ємною частиною придбаного Покупцем Товару.

Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». У зв'язку з цим придбання Товару не дає Покупцеві право вимоги доставки придбаного Товару, не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування товару шляхом виїзду до Покупця і не має на увазі повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар як такий згідно із Законом України «Про захист прав споживачів».

Територія доставки товарів по Україні, представлених на Сайті, обмежена. Нині посилки не доставляються до зон активних бойових дій та на тимчасово окуповані території. З актуальною інформацією про роботу відділень «Нова Пошта» Ви можете ознайомитись на сайті оператора.

Затримки в доставці можливі через непередбачені обставини, що виникли не з вини Продавця.